[vc_row css_animation=”bottom-to-top”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos. Tai reiškia, kad, Jums apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį, planšetę ir (arba) mobilųjį telefoną išsiunčiamas nedidelis tekstinis failas. Kitą kartą apsilankius svetainėje, visa jame įrašyta informacija persiunčiama atgal į saugius mūsų ar atitinkamų trečiųjų šalių serverius. Skaitytojo patogumui, visus šiuos metodus čia vadinsime „slapukais“.

Mūsų svetainėje naudojami tokių tipų slapukai: – skirti svetainės funkcijoms įjungti (techniniai ir funkcijų slapukai); – skirti svetainės naudojimui analizuoti ir svetainei tobulinti (analitiniai slapukai); – skirti tam, kad mūsų pasiūlymai Jums taptų patrauklesni ir Jums būtų rodomos Jūsų pomėgius atitinkančios reklamos (reklamos slapukai); – skirti suteikti Jums galimybę rašyti el. laiškus, atsispausdinti ar pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose (socialinių tinklų slapukai); – skirti papildomoms mūsų svetainės funkcijoms įjungti (kiti slapukai).

Slapukus mūsų svetainėje naudojančių trečiųjų šalių sąrašas: – „CookieConsent“: 1 metai – „Pll_Language“:  1 metai- „Google analytics“: 2 metai – „NID“: 6 mėnesiai – „Google optimizme“: 2 metai.

Jūsų interneto naršyklė saugos slapukus tik tuo atveju, jei sutiksite su šiuo veiksmu. Išsamesnę informaciją apie tai, kaip tai padaryti, rasite savo interneto naršyklės instrukcijoje. Atminkite: išjungus slapukus, daugelis interneto svetainių neveiks optimaliai.

Dauguma slapukų galioja ribotą laiką. Jei nurodyta slapukų galiojimo data, jai atėjus slapukai bus automatiškai pašalinti iš Jūsų sistemos. Slapukus taip pat galite ištrinti rankiniu būdu dar nepasibaigus jų galiojimo terminui. Išsamesnę informaciją apie tai, kaip tai padaryti, rasite savo interneto naršyklės instrukcijoje.

Trečiųjų šalių svetainės

Šis pareiškimas dėl privatumo ir slapukų negalioja trečiųjų šalių svetainėms, nuorodomis sujungtomis su mūsų internetine parduotuve. Mes negalime užtikrinti, kad minėtos trečiosios šalys tvarkys Jūsų asmens duomenis patikimai ar saugiai, todėl, prieš naudojantis trečiųjų šalių svetainėmis, rekomenduojame perskaityti jų privatumo politikas.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]